Trabucco prut Ultimate Stillwater Feeder

Kód: 150-92-390
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
3 465 Kč 2 864 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Řada prutů určená především pro komerční lov na stojatých vodách nebo pomalu…

Detailní informace

Varianta: 3.90m 90g 3díly
Skladem | 150-92-390
Můžeme doručit do: 6.6.2023
3 465 Kč
2 864 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Řada prutů určená především pro komerční lov na stojatých vodách nebo pomalu tekoucích řekách. Stylový design prutu nabízí velkou komfortnost v návaznosti na technicky propracovaný blank, který dodává prutu absolutní konstrukční spolehlivost. Slovy odborných konstruktérů firmy TRABUCCO jde o ambiciózní projekt, který v sobě skloubí primární potřebu lovit ryby s pocity jeho uživatele. V blanku je použit nejkvalitnější CX-1 Micro Pitch carbon, což dodává prutu lehkost a pevnost. Pruty jsou osazeny kvalitními SiC očky, u kterých bylo použito odolné patentované provedení „Sea Guide“, které zvyšuje jednak odolnost oček a zároveň zvyšuje jejich prostupnost hlavně při použití pletených šňůr. Šroubové sedlo navijáku bylo zdokonaleno o gumový konektor zvyšující pevnost uchycení s elegantním obrendováním loga celé modelové řady. Kvalitní korková rukojeť je ve svém středu zploštělá což umožňuje optimální přilnavost k předloktí uživatele. Pruty jsou dodávány se 4 výměnnými špičkami s lehkými očky pro zvýšení citlivosti indikace záběru. 

Inovativní prvky:

Prodloužená délka špiček – velmi přínosný technický prvek, větší délka špiček (713mm) podstatně plynuleji přenáší razantnější záběry a detekce záběru je tak lépe patrná.

Prodloužená rukojeť – korková rukojeť má délku 530mm a je ve svém středu zploštělá. Větší délka rukojeti zefektivní pohyb ve vrhací fázi, kdy spodní paže udává silovou křivku a horní paže pak pouze kontroluje zlom pohybu. Prut se tak při náhozech stává velmi přesným. Zploštělá část lépe přilne k paži uživatele, což oceníte zejména při delším zdolávání.

Zpevnění uchycení sedla navijáku – uchycení sedla navijáku bylo vylepšeno o gumový konektor, který lépe fixuje sedlo navijáky v šroubovém úchytu. Naviják tak nemá tendenci se uvolňovat.

Code

Length

C.Length

Sections

Action

C.W.

Guides

150-92-300

3.00 / 10´

155

2+4

M

75g

SiC

150-92-360

3.60 / 12´

127

3+4

MP

90g

SiC

150-92-390

3.90 / 13´

136

3+4

MP

90g

SiC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: