Trabucco prut Precision RPL River Feeder 3,6m 150g + naviják Array SXT FD 4000 + vlasec Max plus Carp zdarma

Kód: 152-37-360/034-85-400
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
2 799 Kč 2 313 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.4.2023

Cenově výhodný set pro pokročilé rybáře. Obsahuje prut, naviják a vlasec. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Precision RPL River Feeder

Modelová inovace této řady prutů představuje velmi nekompromisní a silový prut s účelovou specifikací označení RPL (river precision line). Jde o vysoce výkonné a progresivní pruty jež byli konstrukčně postaveny pro používání v extrémních situacích a jsou dokonale kalibrovány pro lov ve středně silných proudech řek či kanálů. Blank je postaven na technicky předimenzovaném použití vysoce odolného S.H.M.R carbonu, který se vyznačuje vysokým pevnostním koeficientem. Celkový koncept tak vytrvalostně přenáší silovou zátěž do celého blanku a koncová indikační křivka se tak velmi plynule vyrovnává se silou proudu která je vyvíjena na vlasec. Pruty mají velkou silovou rezervu pro boj s větší rybou a záměrně jsou využívány pro lov zejména reofilních druhů ryb jako je parma či podoustev. Rukojeť je vyrobena z přírodního korku a je ergonomicky ukončena. Šroubové sedlo navijáku je integrováno do rukojeti a zesíleno gumovým konektorem, který zpevňuje uchycení a eliminuje tak jakékoliv uvolnění. Celý blank je osazen kvalitními SiC očky která jsou u prvního a druhého dílu uchycena dvoupatkově. Pruty jsou dodávány se 2 výměnnými špičkami s označením heavy (sklolaminát) s extra heavy (carbon). S poměrně dosti vysokou odhozovou zátěží 150g se tyto pruty řadí mezi tzv. extra heavy s označením HH. 

MODELOVÁ SPECIFIKA 

  • Velmi silová a progresivní akce RPL (river precision line) s odhozovou zátěží 150g
  • Blank vyroben z vysoce odolného S.H.M.R carbonu vyznačující se vysokým pevnostním koeficientem
  • Korková rukojeť s ergonomickým ukončením
  • Šroubové sedlo navijáku integrováno do rukojeti
  • SiC očka rovnoměrně uchycena po celé délce blanku
  • 2 výměnné špičky s označením Heavy (sklolaminát) a Extra Heavy (sklolaminát)
Délka 3,6m
Transportní délka 125cm
Počet dílů 3+2
Akce HH
Zátěž 150g
Špičky Heavy, extra heavy
Očka S.SiC

 

Array SXT FD 4000

Nový naviják Array SXT s přední brzdou kombinující vysokou kvalitu, přesnost a stylový vzhled. Je vybaven 4 ložisky Long Life plus jedním kuličkovým ložiskem. Zvláštní pozornost v procesu návrhu navijáku je věnována fluidnímu mikrometrickému tření s naprostou přesností se zvětšenými kotouči, aby se předešlo nechtěným prokluzům při rybaření. Hřídel hlavního válce má systém proti kroucení, aby se zabránilo nepříjemnému zapletení vlasce. Naviják je vybaven hliníkovou rukojetí s měkkou ergonomickou rukojetí.

  • super balanční systém
  • hliníková cívka
  • vyvážená hliníková rukojeť
  • antireverzní systém

Velikost: 4000
Váha: 280g
Převod: 5,2:1 (73cm)
Kapacita cívky: 0,30mm - 140m
Počet ložisek: 4+1

Max plus Line Carp 150m

Speciální světle hnědý silon, který je vhodný pro lov všech kaprovitých ryb. Je extrémně pevný a odolný proti oděru. Je vhodný do extrémních podmínek, kde se setkáváme s častými vázkami. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: