Trabucco prut Precision RPL Carp Feeder 3,6m 120g + naviják Venger FA 4000 + vlasec Max plus Carp zdarma

Kód: 152-36-360/034-44-400
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.4.2023

Cenově výhodný set pro pokročilé rybáře. Obsahuje prut, naviják a vlasec. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Precision RPL Carp Feeder

Účelovost a specifika použití u jednotlivých modelových řad prutů byla velmi pečlivě realizována do nově vzniklé sekce s označením RPL (river precision line). Struktura blanku byla předimenzována použitím kvalitního S.H.M.R carbonu, který se vyznačuje vysokým koeficientem pevnosti. Pruty tak dostávají poměrně značnou silovou rezervu v boji s větší rybou. Akce prutu je razantní, rychlá a v odhozové fázi se pruty stávají velmi přesnými. U koncové části prutu je použito účelové strukturální zesílení blanku, což umožňuje indikační části plynule se vyrovnávat z působením proudu při lovu na řekách a záběry se tak stávají lépe čitelné. Jak název celé této řady naznačuje, pruty byly cíleně konstruovány pro lov velkých kaprů a speciálně navrženy pro lov v komerčních jezerech či velkých řekách. Celý blank je osazen kvalitními SiC očky, která jsou dvoupatkově uchycena u prvního a druhého dílu. Očka mají lepší prostupnost což oceníte zejména při použití silnějších vlasců či pletené šňůry. Rukojeť je vyrobena z přírodního korku s ergonomickým ukončením a je elegantně obrendována logem celé modelové řady. Šroubové sedlo navijáku je integrováno do rukojeti a zesíleno gumovým konektorem zvyšujícím pevnost uchycení. Eliminuje se tak jakékoliv uvolnění či pohyb navijáku. Pruty jsou dodávány se 2 výměnnými špičkami s označením medium (sklolaminát) a heavy (carbon). Se svou poměrně dosti vysokou odhozovou gramáží 120 g se řadí mezi tzv. heavy feederové pruty s označením akce H. 

MODELOVÁ SPECIFIKA 

 • Razantní a velmi silová akce RPL (river precision line) navržena výhradně pro lov v komerčních jezerech či velkých řekách
 • V blanku použit kvalitní S.H.M.R. carbon vyznačující se vysokým koeficientem pevnosti
 • Rukojeť z přírodního korku s ergonomickým ukončením
 • Šroubové sedlo navijáku integrováno do rukojeti
 • SiC očka zajišťují lepší prostupnost vlasce
 • 2 výměnné špičky s označením medium (sklolaminát) a heavy (sklolaminát)
Délka 3,6m
Transportní délka 125cm
Počet dílů 3+2
Akce H
Zátěž 120g
Špičky Medium, heavy
Očka S.SiC

 

Venger FA 4000

Až strojově přesný design s vysoce propracovanými konstrukčními částmi, v nichž je použit grafit zajišťující ultralehkost, pevnost, odolnost a v neposlední řade také eleganci. Naviják je obzvláště okouzlující pro svůj vysoce moderní design s elegantně řešenou hybridní cívkou (s velmi plynulým návinem) a malým tělem.

 • odolné tělo XTRA TOUGH BODY
 • odlehčená hliníková cívka
 • náhradní grafitová cívka
 • nastavitelná přední micro brzda
 • anti Twist systém pro minimalizaci kroucení vlasce
Velikost 4000
Počet ložisek 5+1
Převod 5,1:1 (70cm)
Kapacita 0,20 - 220m
Váha 310g
Náhradní cívka Ano

 

Max plus Line Carp 150m

Speciální světle hnědý silon, který je vhodný pro lov všech kaprovitých ryb. Je extrémně pevný a odolný proti oděru. Je vhodný do extrémních podmínek, kde se setkáváme s častými vázkami. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: